Jakks Pacific od teraz tylko w Navo Orbico Toys

JakksLogo®

Kolejny producent podjął decyzję dotyczącą wyboru Navo Orbico Toys na wyłącznego dystrybutora swoich produktów na terenie Polski.

Jakks Pacific Inc. z siedzibą w Santa Monica (Kalifornia) jest wiodącym na świecie producentem z branży zabawek i artykułów dziecięcych. Firma ma w swojej ofercie dystrybuowane pod zastrzeżonymi markami figurki akcji, zabawki elektroniczne, lalki, przebrania, zabawki umożliwiające odgrywanie ról, kostiumy na Halloween, pojazdy, pluszaki, zestawy do prac artystycznych, produkty sezonowe, produkty dla niemowlaków i przedszkolaków, zabawki budowlane, zabawki dla zwierząt i inne.

Jako pierwszą na zasadach wyłączności Navo Orbico Toys wprowadziło w Polsce w ubiegłym roku linię Iniemamocni 2 z portfolio producenta. Launching brandu został przeprowadzony równocześnie z polską premierą filmu Disney/Pixar „Iniemamocni 2”.

W 2019 r. dystrybutor planuje włączenie do swojej oferty zabawek na licencji Frozen 2 (Disney). Ten długo oczekiwany film, którego polska premiera zaplanowana została na 27 listopada br., ma szanse powtórzyć ogromny sukces pierwszej części przygód Anny i Elsy. Zabawki licencyjne będą dostępne w sklepach już od 4 października.

Ponadto Navo Orbico Toys zapowiada wprowadzenie innych topowych licencji, takich jak Psi Patrol, Pidżamersi,Disney Princess oraz Harry Potter.

Szczegółowe informacje będą wkrótce dostępne na www.toys.navoorbico.pl