Seria książek THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™

Film THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™, który 22 września wszedł na ekrany kin, to pierwsza okazja, żeby zobaczyć przygody dzielnych ninja w pełnometrażowej produkcji.

Ninjago City po raz kolejny znalazło się w wielkim niebezpieczeństwie. Dla szóstki dzielnych ninja nadszedł czas próby. Muszą zasiąść za sterami niesamowitych mechów i obronić miasto, które wraz z Armią Rekinów chce zdobyć złowrogi Lord Garmadon. To nie będzie łatwe zadanie, bo ten nikczemny dowódca to tak naprawdę… ojciec jednego z młodych wojowników!

Czy Tajne Siły Ninja zdołają go powstrzymać i obronić Ninjago City? Czy Lloyd będzie potrafił stawić czoła Garmadonowi? W serii książek przygotowanych specjalnie z okazji premiery kinowej filmu fani bohaterów LEGO® NINJAGO® nie tylko ponownie spotkają swoich ulubionych bohaterów i ich wrogów, ale także znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Oferta wydawnictwa AMEET wzbogaciła się o cztery bardzo interesujące tytuły. Pierwsza propozycja to inspirowana scenariuszem THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™. Opowieść filmowa – obszerna, 168-stronicowa książka w twardej oprawie. Następna pozycja, THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™. Zadanie: naklejanie!, pozwoli młodym odbiorcom na samodzielne ożywienie świata z najnowszego filmu za pomocą naklejek. Na czytelników THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™. Garmagedon w Ninjago City! czekają z kolei fantastyczne zadania, ciekawe komiksy i minifigurka ninja do złożenia. A na koniec prawdziwa gratka – książka w postaci dziennika Lorda Garmadona, w tworzeniu którego może uczestniczyć każdy sympatyk świata LEGO® NINJAGO®!

 Informacje o książkach:

THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™. Garmagedon w Ninjago City!

STRONY: 32

OKŁADKA: Miękka

FORMAT: 205 x 290 mm

THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™. Zadanie: naklejanie!

STRONY: 16

OKŁADKA: Miękka

FORMAT: 205 × 290 mm

THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™. ZDOBYWCA. Tajny dziennik Garmadona

STRONY: 64

OKŁADKA: Miękka

FORMAT: 140 × 200 mm

THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™. Opowieść filmowa

STRONY: 168

OKŁADKA: Twarda

FORMAT: 153 × 218 mm