Historie jak żywe! Wielka premiera Ting Pena w Polsce

 

Ting grafika

Mówiący długopis Ting Pen to nowy sposób na czytanie, zabawę i naukę. Ting Pen po przyłożeniu do specjalnej książki skomunikuje obraz z dźwiękiem, pobudzając kreatywność u dziecka. Czytanie z nim to świetny sposób na rodzinne spędzanie czasu. Już od 25 października nowa zabawka z serii edukacyjnej Discoveria będzie dostępna w salonach Empik.

Gdy dotkniemy obrazka lwa, ten groźnie zaryczy. Dinozaur wyda z siebie złowrogi pomruk, zachichocze hiena, a ptaki zaświergocą. Przy pomocy długopisu mali przyjaciele z innych krajów przetłumaczą na swoje języki słówka i przybliżą nam swoje obyczaje. Po przyłożeniu do kartki książki z serii Ting, interaktywny długopis za pomocą skanera nie tylko odczyta tekst, ale i uzupełni go o ciekawe dialogi, rymowanki czy piosenki. Ting Pen to nowość na polskim rynku, ale od dawna cieszy się ogromną popularnością na Zachodzie. Aktywizując wiele zmysłów, może być ciekawą propozycją na spędzanie czasu z całą rodziną. Dzięki wspólnemu czytaniu, odkrywanie świata i nauka mogą stać się o wiele atrakcyjniejsze. Edukacyjny program Ting zaproponowany przez Empik skierowany jest do dzieci i rodziców, którzy w niebanalny sposób chcą korzystać z tradycyjnej książki, uzupełniając edukację i pobudzając do twórczego myślenia.
ting_wizualizacja

Czytanie książek z serii Discoveria to nie tylko świetny trening dla dziecięcego umysłu, ale i okazja, aby zaktywizować kreatywność niezbędną w późniejszych etapach rozwoju. Ting Pen to doskonały sposób na poznawanie świata poprzez czynne uczestnictwo w tekście. Cztery książeczki: „Poznaję zwierzęta w zoo”, „Fascynujący świat dinozaurów”, „Poznaję zegar” i „Jak to się nazywa po angielsku i niemiecku” skomunikowane z Ting Penem przedstawią bajkowy świat, ożywią postacie, a także pobudzą do zabawy za pomocą gier i zagadek. Mówiący długopis i książeczki są elementem Discoverii – edukacyjnej serii Empiku, wspierającej rozwój i wprowadzającej w świat nauki. Kolejne książeczki z serii Ting ukażą się już w połowie listopada.

Dystrybutor: EMPIK