Park Dinozaurów

BOX-3D-Park-dinozaurow-elementy-RGB

„Park Dinozaurów” – nowa gra kooperacyjna dla dzieci z serii „Rodzinka wygrywa” wydawnictwa Egmont.

Rodzinka Grywalskich wybrała się do Parku Dinozaurów. Lecz co to? Dinozaury rozbiegły się po parku, a w radiu właśnie zapowiedziano deszcz meteorytów. Pomóżcie dinozaurom wrócić do ich wybiegów, zanim rozpęta się kosmiczna burza. Gracze rzucają specjalną kostką i przemieszczają dinozaury po Parku. Po drodze muszą odnajdywać różne obiekty oraz uważać na Tyranozaury. „Park dinozaurów” to gra, która rozwija się razem z dziećmi – po pokonaniu poziomu podstawowego można w niej wspólnie zmagać się z coraz trudniejszymi zadaniami.Gry z serii Rodzinka wygrywa oswajają małe dzieci z graniem, przestrzeganiem reguł, emocjami związanymi z sukcesem i porażką. Każda rozgrywka to prawdziwa frajda dla dzieci i rodziców niezależnie od końcowego wyniku.

  • W grę mogą grać już 3-letnie dzieci!
  • Rodzina gra razem, nie przeciwko sobie!
  • W pudełku są piękne drewniane figurki dinozaurów!

Opinie o grze:

Krótko mówiąc: świetna gra. Dostarcza bardzo dużo pozytywnych emocji i traktuję ją na równi z rewelacyjnym Kotkiem Psotkiem. (…) Świetnym pomysłem jest stopniowanie trudności. Rozgrywka wygrana z daną liczbą żetonów pozwala na dodanie kolejnego. Fajne wyzwanie i wiele radości z pokonania trudności.
scheherezade.znadplanszy.pl

Tytuł powinien spodobać się dzieciom w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej, a warianty piętrzące coraz to nowe przeszkody przed dinozaurem, z pewnością przedłużą jej żywotność, ponieważ zwycięstwo zaczyna uciekać nam z łap stając się coraz bardziej ambitnym wyzwaniem dla gracza. Bajkowa oprawa graficzna, ciepła kolorystyka oraz interesujące przekształcenie mechaniki opierającej się na klasycznym memory to największe atrybuty tego produktu. Dobra gra familijna, raczej dla młodszych dzieci.
mlodygiercownik.pl