Targi Moi Rodzice – 29 października 2017

Wszystkich przedsiębiorców branży dziecięcej, którzy chcą zaprezentować swoją markę oraz produkty wśród odbiorców z Małopolski i Słowacji zapraszamy do udziału w targach rodzinnych, które odbędą się 29.10.2017 w Nowym Sączu w Hali Mosir.

Patronem medialnym targów jest RYNEK ZABAWEK. 

Wydarzenie jest skierowane do rodzin z dziećmi w wieku 0-9 lat oraz rodziców oczekujących dziecka. Organizator targów – krakowska firma Professional Event Partner przygotował wtargi z myślą o tym, by spełnić oczekiwania zarówno odwiedzających,  jak i wystawców, co jest najważniejszym celem planowanego wydarzenia.
Dla odwiedzających gości przygotowane zostały liczne atrakcje, które będą odbywać się w dniu wydarzenia, ale także programy i konkursy, w jakich będą mogli oni wziąć udział wcześniej – oczekując na targi. Organizatorzy podchodzą indywidualnie do każdego przedsiębiorcy podejmującego współpracę podpowiadając pomysły na jeszcze lepszą promocję marki podczas targów i wyróżnienie swojej oferty. Podsuwają również narzędzia, jakie pozwolą przynieść jeszcze lepsze rezultaty w postaci nowej bazy kontaktów z małopolskiego oraz słowackiego rynku, skąd na targi przyjedzie najwięcej gości. Przedsiębiorców zainteresowanych wzmocnieniem rozpoznawalności swojej marki wśród odbiorców ze wspomnianego rynku zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, o którym można przeczytać więcej na www.moirodziceija.pl. Zgłoszenia należy kierować droga mailową na info@moirodziceija.pl.